Emlak Yazılımı

Finanssal Erp, sağlamlığını ve birden çok düzeyde verimli performans gösterme becerisini önde gelen bir Bulut ve ERP çözümleri sağlayıcısı olan Nm Yazılım'ın gücünden alır. Gelişmiş yönetim ve verimliliği garanti ederek, iş akışını sorunsuz bir şekilde entegre etme ve düzene koyma yeteneği sayesinde kaynak yönetimini ve ürün yönetimini kolaylaşır.

Finanssal Erp, ölçeklenebilirlik, kullanım kolaylığı ve hızlı entegrasyonlar için açık mimariye sahip geleceğe hazır bir platform üzerine inşa edilmiştir. İşletme içerisinde; nakit, kredi kartı ve uygulamalar üzerinden alınan ödemelerin hesabı, kasa ve bankalar üzerindeki paranın yönetimi, üretim planlama, envanter yönetimi, satın alma işlemleri, satış ve satış öncesi yönetim, cari hesabı, müşteri alacakları, üretim tedarik firmalarının ödemelerini, personel puantajları ve giderleri konularının öne çıktığı, dinamik ve değişken bir sektör olmasından dolayı, bu süreçlerin uçtan uca ve tümleşik bir şekilde ele almak gerekmektedir. Yapılan işlemin bir sonraki işlemi tetiklediği, değişen müşteri ihtiyacını karşılamak için gerek üretimde, gerekse planlamada esnekliğin önemli olduğu bir çalışma çevresinde Finanssal Erp kullanımı kaçınılmaz bir çözüm gibi durmaktadır. İster küçük bir işletme, ister yeni başlayan bir işletme veya yüksek altyapılı bir işletme olun, Finanssal ERP sizin için doğru seçimdir.

Finanssal ERP; size zaman kazandıran ve işinizi verimli hale getiren süreçlerin işlerin yönetimini elinizde tutmanızı sağlayan bir bulut muhasebe yazılımıdır.ERP programları ilk başta yalnızca muhasebe ve üretim süreçlerini yönetmek için kullanılıyordu. Zaman içerisinde ERP yazılımlarının modüler yapısı genişleterek bütünsel bir işlev kazandırıldı. Ancak yadsınamaz bir gerçektir ki üretim kökenli uygulamalar her zaman bir adım önde olmuştur. Üretim tarafının zaman içinde geçireceği evrimi, muhasebenin standartları belirlenmiş yapısı ile kıyaslamak doğru olmayacaktır.Şirketlerinin en çok karşılaştığı sorun, malzeme ihtiyaç ve üretim planlamasının doğru yapılmamasından dolayı ortaya çıkan stok maliyetleridir. Dolayısıyla satış siparişlerinden veya stok miktarından ortaya çıkan ihtiyaçların, sistem içerisindeki tüm açık satın alma-üretim siparişlerini kontrol edip, daha önce belirlenen parametrelere göre satın alma veya üretim siparişi oluşturmak gerekmektedir.

Finanssal Erp, özellikle birden fazla yerleşkeye sahip işletmeler için, bağlantı problemleri, kopmalar, sorunlar yaşatmaz. Çoklu şirket ve şube yapısı için çok kullanışlı bir yapıya sahiptir. İşletmenizin şubesini ekleyebilir, bu şubelerin kullanıcı ve yetkilerini düzenleyebilir, şubelerin neleri görüp göremeyeceğini belirleyebilirsiniz.

BİZE Ulaş